לימוד אנגלית בקלות - בילסון
צור קשר הדגמות חינם שאלות נפוצות אודות השיטה אודות בילסון דף הבית

אודות השיטה

שיטת הלימוד של מוצרי בילסון מבוססת על שיטת הד"ר בני זיו - פסיכולוג בעל תואר שלישי ומומחה ידוע לשיטות הוראה. השיטה שנבדקה בעשרות סוגי מחקרים, הוכחה כשיטה היעילה ביותר ללימוד השפה האנגלית, ואחוזי ההצלחה בשיטה נושקים נכון להיום ל-100%.

מהות השיטה מתבססת על הידיעה שהדרך הנכונה לרכוש שפה נוספת חייבת להיות מבוססת על הצורה בה נרכשה שפת האם הראשונה של הלומד. אי לכך, בשלב הראשון ירכוש הלומד את עקרונות השפה, דרך הדקדוק וההיגוי הנכון, ועד לשלב השימוש השוטף בשפה ובמבטא האמריקאי האותנטי.

חשוב לדעת! המבטא בשפה האנגלית הוא בעל חשיבות רבה, בפרט בשיחה עם דוברי אנגלית. לכן הושם דגש רב על סגנון הדיבור והמבטא האמריקאי לאורך כל שלבי הלימוד. הקריינות בשיטה זו היא מפי קריינים אמריקאים מקצועיים ואינה בהפקת מחשב,דבר המבטיח ללומד כי בסיום הלימוד יבין את השפה, אך חשוב יותר: יהיה מובן באוזני דוברי השפה!

על מנת להפיק מהשיטה את המרב בקלות וביעילות, קצב הלימוד המומלץ ע"י בילסון לערכה הינו כ-45 דק' ביום, 4-5 פעמים בשבוע, בפריסה ל-13 עד 16 שבועות. באופן זה כבר לאחר חודש לימוד יחוש הלומד התקדמות משמעותית ברכישת השפה.

השיטה והלימוד בה מתאים לכל הגילאים, וכל מוצרי החברה מחולקים לרמות ידע בשפה, באופן שכל לומד מתאים עבורו את הערכה המתאימה ביותר. כאשר מדובר בלומד מתחת לגיל 16, ממליצה החברה על לימוד בליווי של מבוגר.

על מנת להעשיר ולתרגל את השפה בצורה היעילה ביותר, החברה מוציאה לאור סדרת סיפורים ממיטב הספרות הקלאסית בעולם. הסדרה מחולקת גם היא לפי רמות, ומיועדת לבעלי ידע כללי בשפה האנגלית.

שיטת ההעשרה בספרים אלו, מבוססת גם היא כאמור על שיטת הד"ר בני זיו, כאשר קריאת הסיפור מלווה בד בבד בשמיעתו בתקליטור המצורף לספר, ומאפשרת להגות את המילים בצורה המדוברת והמדויקת ביותר. כמו"כ קריאת הסיפורים בתקליטור, הינה מפי קריינים אמריקאים ומותאמת לקצב הקריאה של הקורא.

בילסון ממליצה לרוכשי הערכה, לדבר בשפה האנגלית בכל הזדמנות, וכן להשתמש בספרי ההעשרה לאחר סיום הלימוד בערכה לצורך השלמת הידע, ושימוש נכון בשפה ובמבטא.

בהצלחה !

 
הודעות ומבצעים
01.04.2016
המחיר ירד!!! רק 240 ש"ח עבור הערכה הבסיסית-
להזמנה לחץ כאן

21.07.2015
משלוחים - כשבוע מתאריך ההזמנה
החיוב בכרטיס אשראי יעשה רק לאחר ביצוע המשלוח

01.07.2010
מרכז הזמנות טלפוני:
1599-581-581

01.07.2010
ניתן להשיג את הערכה ברשת חנויות:
יפה נוף, פלדהיים, גרינטק, גל-פז

מעוניינים לקבל הודעה על מוצרים חדשים מבית בילסון? - רשמו את כתובת המייל
     
בניית אתרים Rivyon.com רביון